UMCS

Studia to wspaniały czas, kiedy intensywnie poznajemy świat. Uczymy się, rozwijamy pasje i spotykamy mnóstwo fascynujących ludzi. Nie chcemy, aby cokolwiek nas ograniczało, zwłaszcza problemy zdrowotne. Dlatego tak istotne jest mieć zaufanego lekarza POZ, do którego można zgłosić się w przypadku infekcji, potrzeby skierowania na badania lub do specjalisty, czy też zwyczajnie poradzić się w kwestii swojego stanu zdrowia. Zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla studentów Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Skorzystaj z naszych usług w ramach bezpłatnej podstawowej opieki zdrowotnej

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się do przychodni, aby bezpłatnie korzystać z wizyt lekarskich w mieście, w którym studiujesz. Możesz to zrobić on-line, wypełniając formularz na stronie pacjent.gov.pl lub podczas wizyty w jednej z naszych przychodni. Pamiętaj, że lekarza POZ możesz bezpłatnie zmienić 2 razy w roku.

Znajdź lekarza w Lublinie

Możesz skorzystać ze wszystkich dostępnych przychodni CenterMed w Lublinie. Skorzystaj z porady lekarskiej tam, gdzie Ci najwygodniej.
Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o naszych usługach!

Potrzebujesz konsultacji lekarza POZ lub specjalisty? Chcesz wykonać badanie lub zdobyć wiedzę na temat postępowania w przypadku konkretnych dolegliwości? Jesteś w dobrych rękach! Sprawdź, z jakich usług medycznych - darmowych lub komercyjnych - możesz skorzystać w miejscu, w którym mieszkasz.

Przewodnik po ubezpieczeniach
dla studenta

Wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach i świadczeniach medycznych dla studentów. Przygotowaliśmy dla ciebie specjalny przewodnik z najważniejszymi informacjami zebranymi w jednym miejscu.

komu przysługuje prawo do bezpłatnej opieki medycznej
w Polsce
czy przysługuje ci opieka medyczna,
jeśli studiujesz za granicą
jak sprawdzić, czy obejmuje cię ubezpieczenie
jak uzyskać EKUZ
jak skorzystać z
porady lekarza
w miejscu, gdzie studiujesz
jak cudzoziemcy
mogą uzyskać bezpłatną opiekę medyczną w Polsce

Czy my się przypadkiem nie znamy?

Zobacz, podczas jakich wydarzeń mogliśmy się poznać.

2022

7 czerwca 2022r. Rektor uczelni prof. Radosław Dobrowolski i Prezes Zarządu CenterMed Andrzej Witek podpisali porozumienie o współpracy.

Wspólne działania realizowane przez CenterMed oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej obejmują sferę dydaktyczną i badawczo-rozwojową, szczególnie jeśli chodzi o wykorzystanie umiejętności i kompetencji pracowników uczelni we wsparciu rozwoju procesów e-medycyny, telemedycyny i wykorzystania technologii informacyjnych w analizie danych związanych z procedurami medycznymi.

2023

11 stycznia 2023r. Współpraca UMCS z CenterMedem w zakresie świadczenia usług medycznych.

W wyniku podpisanej umowy pracownicy UMCS wykonują badania z zakresu medycyny pracy w przychodni CenterMed przy ul. Weteranów 46 w Lublinie.

Szczegółowe informacje o nowych zasadach są dostępne na stronie głównej UMCS w zakładce Pracownik/Kadry i Płace/Ochrona zdrowia/Badania lekarskie.

Inne wydarzenia

Jesteśmy również obecni na Wydziałach i w ośrodkach UMCS podczas organizowanych przez nas "Dniach Zdrowego Studenta" oraz wydarzeniach organizowanych przez Samorząd Studentów, takich jak: wyjazdy integracyjne, dni kół naukowych, dzień kobiet itp. Chcemy być obecni na innych wydarzeniach organizowanych wspólnie z UMCS, aby być bliżej Ciebie. Wkrótce znowu się spotkamy. Do zobaczenia!

Infolinia dla studentów:
725 403 411

Zobacz, jakie benefity przygotowaliśmy specjalnie dla studentów stołecznych uczelni:

 • check_circle
  Czujesz się przeziębiony?
 • check_circle
  Chcesz zrobić badania laboratoryjne (np. cykliczne badanie krwi)?
 • check_circle
  Źle się czujesz i potrzebujesz zaświadczenia lekarskiego (tzw. zwolnienia)?
 • check_circle
  Masz kontuzję?
 • check_circle
  Zauważyłeś niepokojącą wysypkę?

Umów się na wizytę z naszym lekarzem, dzwoniąc pod numer infolinii przeznaczonej specjalnie dla studentów.

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać regularną dawkę wiedzy na temat zdrowia, koniecznie zapisz się do naszego newslettera.

 • check
  Porady prozdrowotne
 • check
  Aktualności
 • check
  Nowości na blogu

Wypełnij formularz

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera!
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.