Politechnika Lubelska

Studia to wspaniały czas, kiedy intensywnie poznajemy świat. Uczymy się, rozwijamy pasje i spotykamy mnóstwo fascynujących ludzi. Nie chcemy, aby cokolwiek nas ograniczało, zwłaszcza problemy zdrowotne. Dlatego tak istotne jest mieć zaufanego lekarza POZ, do którego można zgłosić się w przypadku infekcji, potrzeby skierowania na badania lub do specjalisty, czy też zwyczajnie poradzić się w kwestii swojego stanu zdrowia. Zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla studentów Politechniki Lubelskiej.

Skorzystaj z naszych usług w ramach bezpłatnej podstawowej opieki zdrowotnej

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się do przychodni, aby bezpłatnie korzystać z wizyt lekarskich w mieście, w którym studiujesz. Możesz to zrobić on-line, wypełniając formularz na stronie pacjent.gov.pl lub podczas wizyty w jednej z naszych przychodni. Pamiętaj, że lekarza POZ możesz bezpłatnie zmienić 2 razy w roku.

Znajdź lekarza w Lublinie

Możesz skorzystać ze wszystkich dostępnych przychodni CenterMed w Lublinie. Skorzystaj z porady lekarskiej tam, gdzie Ci najwygodniej.
Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o naszych usługach!

Potrzebujesz konsultacji lekarza POZ lub specjalisty? Chcesz wykonać badanie lub zdobyć wiedzę na temat postępowania w przypadku konkretnych dolegliwości? Jesteś w dobrych rękach! Sprawdź, z jakich usług medycznych - darmowych lub komercyjnych - możesz skorzystać w miejscu, w którym mieszkasz.

Czy my się przypadkiem nie znamy?

Zobacz, podczas jakich wydarzeń mogliśmy się poznać.

2022

22 grudnia 2022r. zostało podpisane porozumienie o współpracy przez władze Politechniki Lubelskiej oraz Zarząd CenterMed. Jej celem jest propagowanie odpowiednich postaw zdrowotnych wśród studentów, aktywizowanie do zdrowego stylu życia oraz edukacja w zakresie zaspakajania potrzeb zdrowotnych. Na terenie miasteczka akademickiego Politechniki (ul. Nadbystrzycka 42A) mieści się jedna z naszych przychodni, w której studenci podczas przerwy między zajęciami mogą skorzystać z opieki medycznej w razie potrzeby.

Infolinia dla studentów:
725 403 411

Zobacz, jakie benefity przygotowaliśmy specjalnie dla studentów stołecznych uczelni:

 • check_circle
  Czujesz się przeziębiony?
 • check_circle
  Chcesz zrobić badania laboratoryjne (np. cykliczne badanie krwi)?
 • check_circle
  Źle się czujesz i potrzebujesz zaświadczenia lekarskiego (tzw. zwolnienia)?
 • check_circle
  Masz kontuzję?
 • check_circle
  Zauważyłeś niepokojącą wysypkę?

Umów się na wizytę z naszym lekarzem, dzwoniąc pod numer infolinii przeznaczonej specjalnie dla studentów.

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać regularną dawkę wiedzy na temat zdrowia, koniecznie zapisz się do naszego newslettera.

 • check
  Porady prozdrowotne
 • check
  Aktualności
 • check
  Nowości na blogu

Wypełnij formularz

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera!
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.